Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie oraz Wydział Piłkarstwa Młodzieżowego OZPN Krosno zwracają się z serdeczną prośbą do klubów posiadających drużyny młodzieżowe w poszczególnych rocznikach, oraz możliwości do organizacji turniejów w ramach akcji "Piłkarska Zima OZPN Krosno 2015", do złożenia aplikacji
do biura OZPN Krosno. Turnieje organizowane zostaną dla następujących roczników: 2003, 2004, 2005, 2006. W powyższej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny do dnia 17 stycznia 2015.
Cel turniejów:

Popularyzacja piłki nożnej wśród najmłodszych adeptów piłki nożnej.
Uczestnicy:

W turnieju mogą brać udział drużyny składające się zawodników urodzonych w danym roczniku lub młodszych. Drużyny mogą uzupełniać swój skład zawodnikami innych klubów z danego powiatu. Liczba zawodników w zespole nie powinna przekraczać 12 osób.Wyciąg z regulaminów turniejów:


 - każdy zawodnik powinien posiadać aktualne badania lekarskie lub zgodę rodzica z dopiskiem „oświadczam, że stan zdrowia dziecka pozwala na jego udział w turnieju piłkarskim „,

 - każdy zawodnik powinien posiadać legitymację szkolną oraz buty przeznaczone do gry w hali,

 - w turniejach weźmie udział po maksymalnie 8 drużyn (dwie grupy),

 - turnieje rozegrane będą systemem każdy z każdym w grupach i pucharowym w fazie finałowej,

 - czas gry 10 minut bez zmiany stron,

 - w grze uczestniczy 5 zawodników w tym bramkarz,

 - bramkarz nie może wznawiać gry wykopem lub wyrzutem poza linie środkową boiska,

 - rzuty z autu wykonywane są z linii bocznej nogą,

 - bramki nie można zdobyć bezpośrednio z rzutu autowego.Postanowienia końcowe: OZPN Krosno w ramach posiadanych środków dofinansuje turniej.
Podziel się tą informacją ze znajomymi: