Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie zaprasza na cyklu turniejów halowych o Puchar Prezesa OZPN Krosno
W strukturach Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie pojawia się coraz więcej szkółek oraz klubów piłkarskich szkolących dzieci i młodzież wg. tzw. kategorii wiekowych „roczników”.

XXVII Turniej o Puchar Prezesa OZPN jest inicjatywą, która ma za zadanie zwiększyć liczbę drużyn, które włączą się do rywalizacji o puchar, a zarazem pierwszą okazją dzięki której młodzi zawodnicy urodzeni w roku 2005 będą mogli trafić do Reprezentacji OZPN Krosno U-12.


Eliminacje do turnieju finałowego, który odbędzie się 22 stycznia 2017r. w Hali Sportowej MOSiR w Krośnie, odbędą się w poszczególnych powiatach. W zależności od liczby zgłoszonych drużyn odbędzie się jeden lub dwa turnieje eliminacyjne w powiecie, z których awans do finału uzyska jeden lub dwa zespoły.


Koordynatorzy eliminacji powiatowych oraz ich adresy e-mail


Powiat Sanocki - Paweł Jaślar (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)


Powiat Brzozowski - Sławomir Skwarcan (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Powiat Leski i Bieszczadzki - Robert Gębuś (
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)


Powiat Krośnieński i Grodzki - Dariusz Jęczkowski (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)


Powiat Jasielski - Marek Dyląg (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)


Terminy eliminacji powiatowych


Już wkrótce poznamy terminy eliminacji powiatowych. Daty oraz miejsca rozgrywanych turniejów będą podane w najbliższych dniach na stronie OZPN Krosno.


Wyciąg z regulaminu


- do turniejów eliminacyjnych w powiecie można zgłosić drużynę złożoną z zawodników urodzonych w 2005 roku i młodszych,


- minimalna liczba zawodników uprawniająca do występu w eliminacjach powiatowych to 6 zawodników,


- na boisku występuje 4 zawodników z pola plus bramkarz (4+1),


- czas gry to minimum 15 minut.


 


Zgłoszenia do turniejów eliminacyjnych


Prosimy wszystkie szkółki oraz kluby piłkarskie zainteresowane udziałem w eliminacjach do turnieju o Puchar Prezesa OZPN Krosno dla rocznika 2005 i młodsi o przesłanie zgłoszenia do koordynatora z danego powiatu.
W treści e-mail prosimy wpisać: Pełna Nazwa Szkółki/Klubu, Imię i Nazwisko trenera odpowiedzialnego za zgłoszoną drużynę, adres e-mail, nr telefonu.


Termin zgłoszeń do 23 grudnia 2016r.


 


 


TERMINY ELIMINACJI POWIATOWYCH ZOSTANA PRZEKAZANE PRZEZ KOORDYNATORÓW TURNIEJÓW ELIMINACYJNYCH DO 30 GRUDNIA 2016r.

Podziel się tą informacją ze znajomymi: