Co w sytuacji kiedy zawodnik zdobywa bramkę bez buta lub ochraniacza?
Przypadkowo zgubiłeś but lub ochraniacz i bez niego zdobyłeś bramkę, robisz "cieszynkę", stadion wiwatuje, a sędzia... bez wątpienia musi uznać tak zdobytego gola - mówią o tym wyraźnie Przepisy Gry w Art.4, pkt.2. Jednak od razu po tym, zawodnik, który przypadkowo zgubił but lub ochraniacz, musi założyć ten element jak najszybciej to możliwe, jednak nie później niż w najbliższej przerwie w grze.
Podziel się tą informacją ze znajomymi: