Końcowe rozstrzygnięcia w lidze Krosball Masters 8+1. W dniu 14 lutym po ostatnim meczu odbyło się zakończenie II edycji ligi Krosball Masters 8+1, której partnerem jest Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie.
Pierwsze trzy ekipy ligi zostały nagrodzone pucharami i piłkami, które ufundował partner ligi OZPN Krosno.

1. Zorza Łęki Dukielskie
2. Start Rymanów
3. Polonia Kopytowa

Wybrano i nagrodzono również najlepszych zawodników ligi
Najlepszy bramkarz - Tomasz Krężałek- Zorza Łęki Dukielskie
Najlepszy strzelec - Jakub Zima - Iwonka Iwonicz
Najlepszy zawodnik - Jakub Dziadosz - Polonia Kopytowa

Ponadto wszystkie ekipy dostały pamiątkowe zdjęcia swojej drużyny.

Końcowa tabela ligi Krosball Masters 8+1
1. Zorza Łęki Dukielskie
2. Start Rymanów
3. Polonia Kopytowa
4. Szarotka Nowosielce
5. Iwonka Iwonicz
6. Zamczysko Odrzykoń
7. Jasiołka Jaśliska
8. Domix Brzozów

Organizatorzy ligi Krosball Masters dziękują wszystkim parterom ligi za wsparcie
STIMO, OZPN KROSNO, WODA JURAJSKA, SPORTBRAND.PL, TERAZKROSNO.PL, BIUROPROMOCJI.PL, EUROGYM

W ostatnim dniu odbyły się mecze:
Domix Brzozów - Zamczysko Odrzykoń 3:7
12' Fiołek Dariusz, 20' Wojtowicz Grzegorz, 40' Wojtal Paweł - 26', 36',49' Koszela Norbert, 28', 47' 50' Urbanek Mateusz, 34' Lenart Bartosz

Domix miał świetną pierwszą połowę, a okrasą tego spotkania były piękne bramki zdobyte przez Darka Fiołka i Grzegorza Wojtowicza. Jeśli byłby konkurs na najpiękniejszą bramkę w Krosball Masters to Grzegorz miałby dużą szansę wygrać, bo w przeciągu całej ligi kilkukrotnie sprawił, że ręce same składały się do oklasków. W drugiej połowie Zamczysko mocno przycisnęło, a wykańczaniem ładnych akcji zajęli się Norbert Koszela i Mateusz Urbanek, którzy w sumie strzelili sześć bramek.

Szarotka Nowosielce - Iwonka Iwonicz 3:1
8' Gołda Bartosz, 14' Matsko Stjepa', 38' Michura Kamil - 49' Kilelar Bartłomiej

Szarotka bez respektu podeszła do rywala z wyższej ligi. Iwonka była wprawdzie osłabiona kadrowo, ale trochę mało zostawiła zdrowia i jakości na boisku. Przez cały mecz drużyna z Nowosielec była drużyną przeważającą, a swoją dobrą grę potwierdziła trzema bramkami. Na uwagę zasługuję najbardziej bramka Kamila Michury, który piękną przewrotką (a'la Fernado Toress w ostatnim meczu ligowym), pokonał dobrze spisującego się Piotka Ziębę. To zwycięstwo pozwoliło Szarotce Nowosielce wskoczyć na czwarte miejsce w tabeli. W drużynie Iwonki Iwonicz z goraczką grał Jakub Zima, lecz przegrał ze zdrowiem i musiał opuścić boisku, ale pomimo tego z 15 bramkami został najlepszym strzelcem ligi Krosball Masters.

Polonia Kopytowa - Zorza Łęki Dukielskie 2:1
9' Munia Wojciech, 23' Dziadosz Jakub - 48' Ryczak Kamil

Polonia przed tygodniem straciła szanse na mistrzostwo, ale w meczu na szczycie chciała za wszelką cenę ograć Mistrza Ligi Krosball Masters. Ich determinacja została nagrodzona, za sprawą Wojtka Muni, który sprytną dobitką po strzale z rzutu wolnego dał prowadzenie. Drużyna z Kopytowej kontrolowała grę i nie pozwalała przeciwnikowi na rozwinięcie skrzydeł. Dobrą formę drużyny potwierdził Jakub Dziadosz, który z prawie zerowego konta pięknym strzałem podwyższył wynik. Kuba został wybrany najlepszym zawodnikiem ligi, gdyż do swoich 9 bramek strzelonych w całych rozgrywkach, dołożył również kilka asyst i miał bardzo duży wpływ na zajęcie przez drużynę Polonii Kopytowa trzeciego miejsca.

Zdjęcia z finału: https://www.terazkrosno.pl/galerie/48-krosno/1684-vii-kolejka-krosball-masters
Podziel się tą informacją ze znajomymi: