Wydział Szkolenia oraz Rada Trenerów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zapraszają na warsztaty szkoleniowe w Stalowej Woli.
Wydział Szkolenia oraz Rada Trenerów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zapraszają na warsztaty szkoleniowe w Stalowej Woli.
TERMIN: 08.06.2017 - czwartek w godz. 16:30 – 19.30
MIEJSCE: OBIEKTY SPORTOWE STALI STALOWA WOLA, UL. HUTNICZA 15
Temat szkolenia: „Kształtowanie wytrzymałości szybkościowej”.
Lista trenerów którzy będą prowadzić zajęcia na warsztatach szkoleniowych:
1. Janusz Białek– Trener UEFA PRO, I Trener drużyny Stali Stalowa Wola (II liga),były trener młodzieżowych reprezentacji Polski.
2. Krzysztof Łętocha- Trener UEFA PRO, II Trener drużyny Stali Stalowa Wola (II liga).
Grupa ćwiczebna to zawodnicy I drużyny Stali Stalowa Wola.
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu jest niezbędny dla trenerów starających się o przedłużenie Licencji Trenerskich, które są wymagane do prowadzenia drużyn piłki nożnej uczestniczących w rozgrywkach Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2017/2018. Zapraszamy wszystkich trenerów uczestniczących w kursach szkoleniowych UEFA C, UEFA B i UEFA A, których licencje wkrótce utracą ważność.
Warsztaty szkoleniowe są bezpłatne.

W celu sprawnej organizacji – wpis na listę, prosimy zainteresowanych trenerów o punktualne przybycie. Wszelkie pytania w sprawie warsztatów szkoleniowych proszę kierować do organizatora.
tel. 505 272 704 w godz. 15.00 -17.00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trener Koordynator
Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej
Henryk Rożek
Podziel się tą informacją ze znajomymi: