Już niedługo start rundy wiosennej, więc Hala Krosno przygotowała specjalną promocyjną ofertę dla Klubów Piłkarskich z OZPN Krosno. Wszystkie drużyny zapraszamy od poniedziałku do piątku od 21:30 oraz w soboty i niedziele od 19:00 na treningi na całym boisku.

Hala Krosno


Hala Krosno to nowy wymiar futbolu w naszym mieście.
Wyjątkowość obiektu wynika
z optymalnych, niezależnych od pory roku warunków do gry. Najwyższej jakości sztuczna trawa, zadaszenie i system grzewczy zimą podniosą komfort treningów zarówno zawodowców, jak i amatorów. Obiekt znajduje się w pobliżu powstającego Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Krośnie, co daje możliwość skorzystania także z innych form rekreacji: tenisa, pływania, łyżwiarstwa i lekkoatletyki. Tuż przy hali znajduje się parking, który zapewni miejsca postojowe wszystkim zmotoryzowanym użytkownikom obiektu. Hala ma długość 68 metrów, szerokość 45 metrów i wysokość 13,5 metrów w punkcie centralnym. Jest oświetlona światłem LED-owym najnowszej generacji, posiada system grzewczy i wentylację. Boisko główne podzielone jest na trzy mniejsze o wymiarach 45×20 metrów, co daje możliwość dopasowania się do różnych potrzeb użytkowników. Takie rozwiązanie stwarza bowiem warunki zarówno do gier towarzyskich, jak również szkoleń piłkarskich, czy meczy kategorii młodzieżowych.
Kontakt

Tel: +48 889 135 448

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres: ul. Bohaterów Westerplatte 20, 38-402 Krosno
Podziel się tą informacją ze znajomymi: