Informujemy, że dla drużyn z OZPN Krosno (partnera turnieju) przygotowaliśmy Rabat 20% na wynajem Hali Krosno.


krosball filmik


Zapraszamy do obejrzenia filmiku promującego rozgrywki


Pragniemyzaprosić Państwa do nowej inicjatywy skierowanej do wszystkich fanów piłki nożnej.
krossball logo


 


 

Zbliża się okres jesienno-zimowy, a wraz z nim


możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach ligowych Krosball na nowej i funkcjonalnej Hali Krosno.


Gra w naszej lidze ma na celu zintegrowanie środowiska futbolowego w regionie, a rywalizacja na sztucznej trawie Hali Krosno w komfortowych warunkach będzie miała nie tylko walor szkoleniowy, ale także da Państwu sporo dobrej zabawy.


Dołącz do jednej z propozycji Krosball - ligi piłkarskie:


1. Liga piłkarska Krosball to liga tylko i wyłącznie dla amatorów, którzy na co dzień nie trenują i nie grają w żadnym klubie piłkarskim lub futsalowym. Wszystkie zgłoszone drużyny do tych rozgrywek muszą mieć w swoich składach tylko osoby niezrzeszone w klubach piłki nożnej.


2. Liga piłkarska Krosball open to liga dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach zarówno osób zrzeszonych, jak i amatorów. Skład zespołu występującego w tych rozgrywkach może składać się z osób zrzeszonych w klubach piłkarskich, ale także z amatorów.


Już teraz do wzięcia udziału w naszej lidze zapraszają: Hala Krosno, Profbud4Kids, Krosball - ligi piłkarskie, Eurogym, restauracja ATOMsfera, STIMO.net, KrosnoCity.pl, Krosno112.pl


Jeśli masz pytania, napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń, tel. 506445497


Regulaminy lig oraz szczegóły oferty na http://www.krosball.pl/

Przesyłając sportowe pozdrowienia

Organizatorzy Krosball - ligi piłkarskie.
Podziel się tą informacją ze znajomymi: