Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno oraz Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie mają przyjemność zaprosić na I Beniaminek Conference”, konferencję uświetniającą IV edycję prestiżowego turnieju PROFBUD Cup 2016, który zdążył zapisać się już na futbolowej mapie Polski. 


beniaminek conference1


 


Od 2013 roku Beniaminek Krosno wraz z firmą PROFBUD buduje sportowe emocje, rok rocznie zapraszając na Podkarpacie najlepsze drużyny z Polski, a tym razem i z całej Europy – oprócz znanych krajowych marek takich jak między innymi Zagłębie Lubin i Lech Poznań, nie zabraknie drużyn Evertonu, Bayeru Leverkusen czy Sparty Praga, słynących z wychowania młodzieży. Gospodarz po raz pierwszy będzie nie tylko uczestnikiem masy turniejowych wrażeń, ale dzięki organizacji Beniaminek Conference zapewni pole do dyskusji wszystkim zainteresowanym trenerom, wraz z OZPN Krosno dokładając cegiełkę do rozwoju piłki nożnej na Podkarpaciu.


Wśród prelegentów nie zabraknie ważnych osobistości polskiego futbolu. W panelu teoretycznym swoje prelekcje wygłoszą Krzysztof Paluszek, Dyrektor Akademii Piłkarskiej Zagłębia Lubin oraz Trener-Koordynator Akademii Witold Lis.  Spojrzenie na mentalną  stronę sportu zapewni  natomiast psycholog sportu Paweł Habrat. Zajęcia praktyczne przeprowadzą duety trenerskie –  Bartosz Zalewski Marcinem Włodarskim oraz Stanisław Kwiatkowskiz Bartłomiejem Kwiatkowskim. Uczestnicy konferencji będą mieli także możliwość na własne oczy obejrzeć mecze otwierające „PROFBUD Cup”, gdzie „Hala Krosno” stanie się obiektem piłkarskich zmagań, w których wystąpią Everton FC, Sparta Praga, Zagłębie Lubin i Lech Poznań.


Prelegenci „Beniaminek Conference”


dr Krzysztof Paluszek – Dyrektor Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia Lubin, Trener Edukator PZPN i członek Komisji Technicznej PZPN.  Jeden z współtwórców programu Akademii Młodych Orłów w Polsce. Wykładowca na kursach trenerskich i autor wielu książek na temat piłki nożnej, m. in. Atlas środków doskonalących przyjęcia i podania piłki (2008), Metodyka doskonalenia taktyki atakowania i bronienia w systemie 1-4-4-2 (2009), Taktyka atakowania i bronienia w systemie 1-4-3-3 (2012).


Witold Lis  Trener-Koordynator Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia Lubin.  Trenerskie szlify zbierał w Holandii, gdzie przez 12 lat pracował z młodzieżą. W przeszłości związany chociażby z PSV Eindhoven czy Ajaxem Amsterdam, bliski współpracownik Richarda Grotscholtena.


Bartłomiej Zalewski –Selekcjoner reprezentacji Polski U-15 i U-17 i jeden z twórców Narodowego Modelu Gry. W przeszłości współpracownik Michała Probierza i Stefana Majewskiego – asystent trenera m.in. w  Cracovii, ŁKSie Łódź, Jagiellonii Białystok, Aris Saloniki, Wiśle Kraków, GKS Bełchatów.  Uczestnik wielu staży zagranicznych (SC Freiburg, Hanover 96, GAK Graz, Quens Park Rangers, FC Torino), prelegent na wielu kursokonferencjach w Polsce.


Paweł Habrat – psycholog sportu współpracujący z Akademią Piłkarską KGHM Zagłębia Lubin, członek sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Autor wielu publikacji i książek z zakresu psychologii sportu


Marcin Włodarski – Trener-Koordynator wysoko ocenianej Akademii Młodych Orłów w Rzeszowie, trener grup młodzieżowych w Karpatach Krosno, w przeszłości związany także z Beniaminkiem Krosno. Podczas Turnieju Trzech Narodów w Krośnie członek sztabu szkoleniowego reprezentacji U-15.


Stanisław Kwiatkowski – Trener przygotowania technicznego w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin. W przeszłości selekcjoner reprezentacji Polski w piłce halowej.


Bartłomiej Kwiatkowski – I trener drużyny U-13 w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin, występującej podczas Profbud Cup 2016.
Zapisy  • Zgłoszenia udziału w „Beniaminek Conference” prosimy przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • W mailu prosimy o imię, nazwisko, miasto, nr telefonu oraz mail kontaktowy.


Cena  • do 20.11 – 50 zł,

  • do 30.11 – 70 zł,

  • w dniu konferencji 100 zł,

  • płatne na konto do 30.11 – szczegóły do przelewu w mailu zwrotnym po zgłoszeniu.


W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podziel się tą informacją ze znajomymi: