Kilka chwil temu nasza ekipa wróciła z dwudniowego Turnieju o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby. Udało się obronić tytuł zdobyty w roku poprzednim - mamy PUCHAR! Była też pierwsza w historii naszego Związku relacja LIVE na facebooku.
Regulamin Turnieju przewidywał obowiązek posiadania w składzie na boisku non stop przynajmniej dwóch zawodników z rocznika 2006. Dzięki temu zawodnicy z tego rocznika mieli okazję pokazania się z jak najlepszej strony podczas gry ze starszymi zawodnikami.
18 zawodników powołanych do kadry OZPN Krosno stawiło się w dniu wczorajszym na zbiórce, byli to zawodnicy 10 klubów naszego regionu:

1. Rosół Dominik Akademia Piłkarska Jasło
2. Cecuła Franciszek Beniaminek Krosno
3. Jaślar Wiktor Beniaminek Krosno
4. Patla Antoni Beniaminek Krosno
5. Kluczek Miłosz Beniaminek Krosno
6. Kotulak Wojciech Beniaminek Krosno
7. Gacek Fabian Ekoball Sanok
8. Milczanowski Brajan Ekoball Sanok
9. Zarzyka Igor Ekoball Sanok
10. Głód Konrad Karpaty MOSiR Krosno
11. Łukaszewski Jakub Karpaty MOSiR Krosno
12. Szczurek Patryk LKS Grodzisko Wietrzno
13. Paczkowski Krystian Orzełek Brzozów
14. Bartłomiej Żuchowski Przełom Besko
15. Kopera Norbert UKS 6 Jasło
16. Potera Karol UKS 6 Jasło
17. Orłowski Kacper ULKS Grabówka
18. Kozik Bartosz Wojak Wojaszówka

W ostatniej chwili nastąpiła zmiana w składzie, Paweł Rysz został zastąpiony przez Bartłomieja Żuchowskiego z LKS Przełom Besko. Szybko się okazało, że na pokładzie "wylądował" solenizant, który w dniu wyjazdu obchodził swoje urodziny - sto lat dla Miłosza Kluczka! W sztabie szkoleniowo-organizacyjnym znaleźli się


W pierwszym meczu pokonaliśmy Stalową Wolę 6:0 i do drugiego meczu podchodziliśmy z dużym optymizmem, może jednak ze zbyt dużym, bo przegrywaliśmy 10 minut przed końcem 0:4 by ostatecznie ulec 3-5. Kolejny mecz z Dębicą zaczął się fenomenalnie, w pierwszych minutach strzelamy na 1:0, w drugiej połowie powtórka, ledwo kibice zasiedli na miejscach i podwyższamy na 2:0, takim wynikiem kończymy to spotkanie. 6 pkt po 3 meczach dawało nadzieję. W trzecim meczu wszyscy pokazaliśmy klasę, bo po remisowej 1:1 pierwszej połowie sztab wziął sprawy w swoje ręce i dokonał niesamowitej metamorfozy drużyny, w kilka minut tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Patryk Szczurek zdobył 3 bramki (pierwszą też strzelił Patryk) i rekord Roberta Lewandowskiego 4 gole w 9 minut był bardzo poważnie zagrożony. Skończyło się 4:1 dla nas i zasłużone kółeczko oraz taniec radości po zakończonym meczu.


Zostało czekanie na wynik ostatniego meczu pomiędzy Rzeszowem i Stalowa Wolą (jakakolwiek zdobycz punktowa Stalowej Woli dawała nam mistrzostwo). Wtedy padły zapamiętane z relacji LIVE słowa z ust prezesa OZPN Krosno Wojciecha Sokołowskiego "Opatrzność jest z nami" - tuż po bramce Stalowej Woli na 1:0, mecz ostatecznie zakończył się wynikiem remisowym 2:2, "Opatrzność była z nami" do końca tego spotkania i ten wynik zapewnił naszym zawodnikom upragniony Puchar za I miejsce w całym dwudniowym turnieju.


Dzięki 6 trafieniom królem strzelców został zawodnik naszej ekipy - Patryk Szczurek .

Podczas tego dwudniowego wydarzenia po raz pierwszy w historii naszego związku przeprowadziliśmy na naszym profilu facebookowym relację LIVE, zapraszamy koniecznie do przeczytania, niekiedy poważna, niekiedy śmieszna ze zdjęciami i filmikami RELACJA LIVE.
Dwudniowa relacja z Turnieju live z większymi lub mniejszymi niedoskonałościami, których jesteśmy świadomi i za które przepraszamy odbyła się dzięki zaangażowaniu i dużej pomocy prezesa OZPN Krosno Wojciecha Sokołowskiego, wiceprezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie Jacka Adamskiego oraz firmy reklamowej z Miejsca Piastowego biuropromocji.pl drukarnia reklama poligrafia - to dzięki nim oraz like-ującym rodzicom, kibicom i sympatykom naszej drużyny ten post dotarł do niespełna 8 500 odbiorców na facebooku.
Podziel się tą informacją ze znajomymi: