Zaglądnęliśmy do szatni sędziowskiej oraz unikalne video z płyty boiska podczas dekoracji: Karpaty Krosno - Partyzant Targowiska 6:0.


W finale Pucharu Polski na szczeblu OZPN w Krośnie, który odbył się 16 maja 2018 roku Karpaty Krosno pokonały Partyzant Targowiska 6:0.

Karpaty wystąpiły w składzie: Mateusz Krawczyk, Mateusz Kolbusz, Dawid Pędowski, Roman Botvynnyk, Dawid Cempa, Łukasz Krzysztoń, Michał Stasz, Sebastian Białasik, Marcel Stec, Adrian Buszta, Jakub Mordec. Na ławce rezerwowych usiedli: Grzegorz Żytniak, Marek Zięba, Przemysław Sajdak, Bartosz Daszyk, Dawid Kuliga, Marek Fundakowski, Patryk Pelc. Trener: Dariusz Jęczkowski.

Targowiszczanie do boju od 1 minuty posłali następujących zawodników: Hubert Niemiec, Wojciech Haznar, Kamil Chmielowski, Michał Pelczar, Mateusz Penar, Krystian Szubrycht, Jakub Stodolak, Krzysztof Sieniawski, Maciej Pernal, Karol Dobrzański, Konrad Kubal. Na ławce zasiedli: Paweł Frydrych, Jakub Urbaś, Dawid Korzeniowski, Dawid Kamola, Mateusz Aszklar. Trener: Dariusz Soliński.

Strzelcy bramek: Sebastian Białasik, Dawid Cempa, Marek Fundakowski, Marcel Stec, Marek Zięba i Patryk Pelc.

Zawody sędziowali: Artur Szelc, Albin Kijowski, Dawid KlamutMieliśmy niebywałą okazję pojawić się na chwilkę w szatni sędziowskiej i podejrzeć przygotowania do zawodów. Poniżej to co udało się podejrzeć i podsłuchać:Razem z Trendy Radio udało się również po zawodach nagrać krótki wywiad z rozjemcami do posłuchania poniżej:Mamy także unikalne nagranie dekoracji bezpośrednio z płyty boiska:Kilka fotografiiPodziel się tą informacją ze znajomymi: