Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie kolejny już sezon będzie partnerem zmagań piłkarskich rozgrywanych w okresie jesienno-wiosennym na Profbud Arenie w ramach rozgrywek Vivaldi Krosball Ligi.


Oferta rozgrywkowa na przełomie 2018 i 2019 roku obejmuje rozgrywki dla amatorów, które ruszą końcem października 2018 roku i zmagania Open dla wszystkich chętnych zarówno zrzeszonych jak i amatorów. Start zmagań Open przewidywany jest na koniec listopada 2018 roku.
W Lidze Amatorskiej mogą wziąć udział osoby, które minimum rok nie rozegrały spotkania w barwach klubów trawiastych i futsalowych zrzeszonych w Okręgowych Związkach Piłki Nożnej, z wyjątkiem osób, które ukończyły 40 rok życia i grają lub trenują w klubach piłkarskich lub futsalowych.
Ta liga to doskonała oferta dla kibiców, oldbojów, działaczy czy sympatyków klubów piłkarskich z naszego regionu.W Lidze Open mogą grać zarówno osoby zrzeszone, jak i amatorzy, którzy nie boją się rywalizacji z zawodnikami na co dzień trenującymi w swoich klubach.
Pierwsze dwa sezony pokazały, że ta inicjatywa jest dobrze odbierana przez lokalne środowisko miłośników futbolu, a liczba chętnych do wzięcia udziału w naszych propozycjach ciągle się zwiększa.
Do rozgrywek dołączają także zespoły spoza Krosna, dzięki którym można mierzyć się z drużynami, które preferują różny styl gry.
Zwiększa się także liczba Partnerów, którzy dla Uczestników ufundują vouchery oraz upominki.
W trakcie rozgrywek będzie można zmierzyć się w zabawie piłkarskiej Vivaldi Extra Skills, a po każdej serii gier wybrana zostanie Szóstka Dnia w każdej z lig.
Na zakończenie lig odbędzie się Gala podsumowująca sezon, gdzie oprócz ciekawostek i statystyk, zostaną wręczone nagrody oraz upominki. W części nieoficjalnej będzie możliwość większej integracji zawodników, sędziów, partnerów i osób tworzących Vivaldi Krosball.
Regulamin Vivaldi Krosball Ligi Amatorskiej na sezon 2018/19 można odnaleźć na: http://profbudarena.pl/files/source/Krosball/Regulamin%20VKLA%202018-19.pdf
Regulamin Vivaldi Krosball Ligi Open odnajdą Państwo na: http://profbudarena.pl/files/source/Krosball/Regulamin%20VKLO%202018-19.pdfZainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
Tomasz Wacek, tel. 602724767
Tomasz Kubal, tel. 506445497
Waldemar Wojnar, tel. 505 160 556
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krosball - włącz się do gry!
Podziel się tą informacją ze znajomymi: