Wydłużamy termin zgłoszeń Bramki Roku do 17 grudnia. // Ogłaszamy nową inicjatywę, wybieramy bramkę roku 2018 zdobytą podczas rozgrywek seniorskich w meczach prowadzonych przez OZPN Krosno. Gorąco zachęcamy do wysyłania nagrań. Jeśli uważasz, że bramka, którą udało Ci się nagrać zasługuje na miano najładniejszej bramki roku, wyślij zapis filmu (do 30 sekund) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub przekaż nagranie na płycie CD/DVD czy pamięci USB do biura OZPN w Krośnie do dnia 17 grudnia 2018 roku. W zabawie mogą brać udział bramki zdobyte w całym roku kalendarzowym 2018 (runda wiosenna i jesienna) ale tylko podczas rozgrywek prowadzonych przez nasz Związek (od klasy okręgowej do B klasy). Zapis video może zgłosić każdy kibic, działacz czy sędzia. Każdy może wysłać dowolną liczbę zgłoszeń. Do zapisu video konieczne jest podanie daty, strzelca, drużyny dla której została zdobyta oraz drużyny która ją straciła. Przykładowy opis powinien wyglądać następująco:
data: 15.08.2018
mecz pomiędzy: drużyna A - drużyna B
strzelec z drużyny: A - Jan Kowalski
zgłaszający: Jan Nowak // kibic, działacz drużyny A/B, sędzia

Ze wszystkich przekazanych nagrań wybierzemy 10 najładniejszych goli (TOP10) - nominowanych do wygranej, a z nich wyłonimy tę najpieknięjszą bramkę.
Kapituła OZPN wybierze bramkę roku i ogłosi wyniki w styczniu 2019

Dla zgłaszającego oraz strzelca bramki roku 2018 OZPN w Krośnie przygotuje drobny upominek.
Podziel się tą informacją ze znajomymi: