Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, o organizacji rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN w kategoriach wiekowych U-12 i U-11. Podkarpacki ZPN do dnia 31 stycznia musi wyłonić zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy będą uczestniczyć w Turnieju Finałowym organizowanym przez PZPN.
W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy w 2019 roku kończą 12 rok życia (U-12 - rocznik 2007) oraz 11 rok życia (U-11 - rocznik 2008) i są potwierdzeni i uprawnieni do klubu w systemie Extranet. W rozgrywkach mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie drużyny, które czynnie uczestniczą w rozgrywkach sezonu 2018/2019 oraz zawodnicy są potwierdzeni i uprawnieni w systemie Extranet. Drużyny i zawodnicy, którzy nie znajdują się w systemie Extranet nie mogą uczestniczyć w w/w turniejach. Każdy klub może zgłosić tylko 1 drużyną w danej kategorii wiekowej.

Poniżej krótka informacja odnośnie zasad gry w turniejach. Szczegółowe informacje zostaną przesłane w późniejszym terminie w Regulaminach Turnieju.
- na boisko może przebywać 5 zawodników (4+1)
- mecze odbywają się na boiskach o nawierzchni parkietowej o wymiarach nie większych niż 40x20 m
- wykorzystuje się bramki o wymiarach 3x2 m
- każda drużyna może wymienić dowolną liczbę zawodników podczas meczu tzw. zmiany powrotne
- mecze rozgrywane są piłkami nr 4

Reszta kwestii Regulaminowych zawarta jest w załączonych Regulaminach Rozgrywek - dostępne tutaj

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej zwraca się z prośbą o zgłaszanie chętnych drużyn do uczestnictwa w w/w turniejach do dnia 20 listopada 2018 roku wysyłając zgłoszenie e-mailem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klub, który zgłosi się po wskazanym terminie nie będzie przyjęty do rozgrywek. Jednocześnie Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, że kluby, które chciałyby zorganizować turniej eliminacyjny bądź wojewódzki proszone są o zgłaszanie takiej chęci również do 20 listopada pod wyżej wskazany adres e-mail. W przypadku małej ilości zgłoszonych drużyn odbędzie się od razu Turniej Wojewódzki z pominięciem eliminacji. W przypadku chęci organizacji turnieju szczegóły dotyczące pomocy organizacyjnej i finansowej zostaną ustalone w rozmowach indywidualnych pomiędzy Podkarpackim ZPN, a chętnym organizatorem. Wszystkie turnieje eliminacyjne muszą zostać przeprowadzone do 15 stycznia 2019 roku, a ewentualny turniej wojewódzki do 31 stycznia 2019 roku.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z Przewodniczącym Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN Panem Kamilem Hajdukiem tel. 505-276-524 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Podziel się tą informacją ze znajomymi: