Trwają zmagania w dwóch projektach marki Vivaldi Krosball: Vivaldi Krosball Lidze Amatorskiej (pozostało nam jeszcze pięć serii spotkań, najbliższa seria odbędzie się 6 stycznia 2019 r.) oraz Vivaldi Krosball Lidze Open (w tej lidze mamy do rozegrania także pięć serii, a na zielone boiska obiektu Profbud Arena wrócimy w niedzielę 6 stycznia). My zapraszamy wszystkich miłośników futbolu do dwóch kolejnych planowanych przez nas projektów: Vivaldi Krosball Ligi Firm i Vivaldi Krosball 35+.
Wiosną 2019 roku rozegramy już trzeci sezon Ligi Firm. Liga Firm to rozgrywki dla firm i marek chcących reklamować się na naszych mediach i wspierających krośnieński sport. Zespół mogą reprezentować osoby, które na co dzień nie pracują w danych firmach, ale są amatorami:
– za amatora Organizator uważa uczestnika zmagań Krosball, który minimum rok nie rozegrał spotkania w barwach klubów trawiastych i futsalowych zrzeszonych w Okręgowych Związkach Piłki Nożnej, a także osoby, które ukończyły 40 rok życia grają i trenują w klubach piłkarskich lub futsalowych.
– Organizator dopuszcza zgłoszenie do zespołu maksymalnie trzech zawodników zrzeszonych w Okręgowych Związkach Piłki Nożnej.
Termin zgłoszeń upływa 3 lutego 2019 roku. Regulamin zmagań Ligi Firm można odnaleźć tutaj.


Fot. Tomasz Zgłobicki

Vivaldi Krosball 35+ to nasza nowa propozycja. Do gry zapraszamy wszystkich (którzy ukończyli 35 rok życia) chcących zmierzyć się w piłkarskiej rywalizacji na obiekcie Profbud Arena. Regulamin rozgrywek jest dostępny tutaj .
Termin zgłoszeń upływa 10 lutego 2019 roku.W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krosball - włącz się do gry także na wiosnę!


Podziel się tą informacją ze znajomymi: