Pozostały ostatnie dni na rejestrację w Konferencja Trenerów Piłki Nożnej w Krośnie, która odbędzie się 24 lutego 2019 (niedziela) w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR Krosno przy ul. Bursaki. Zapisu na konferencję należy dokonać przez portal pzpn24.pzpn.pl, konferencja jest wliczana do wymogów licencji trenerskich PZPN.
W konferencji swoje prelekcje teoretyczno-praktyczne wygłoszą:
dr Łukasz Oleksy - trener przygotowania motorycznego, fizjoterapeuta, informatyk. Prowadzi badania naukowe oraz kształci fizjoterapeutów i trenerów w dziedzinie rehabilitacji i sportu z zakresu wykorzystania obiektywnych metod diagnostyki narządu ruchu. Jest autorem licznych publikacji w renomowanych czasopismach zagranicznych m. in.: Manual Therapy, Gait and Posture, American Journal of Physical Medicine and Rehabilitation.
Michał Kwietniewski - trener przygotowania motorycznego współpracujący Polskim Związkiem Piłki Nożnej w projektach Talent PRO i zgrupowaniach Akademii Młodych Orłów (ZAMO, LAMO, JAMO), założyciel Better Way - Sport Performance. Wykładowca oraz autor wielu publikacji z zakresu treningu motorycznego.
Goncalo Feio - portugalski trener, który pracował u boku Henninga Berga i Stanisława Czerczesowa w Legii Warszawa oraz Kiko Ramireza w Wiśle Kraków. Swoje pierwsze trenerskie kroki stawiał w Benfice Lizbona.

Program Konferencji
10:00 Rejestracja uczestników konferencji
11:00 Rozpoczęcie konferencji
11:10 Indywidualna ocena motoryczna zawodnika - Łukasz Oleksy
13:10 Przygotowanie motoryczne zespołów amatorskich i półprofesjonalnych - Michał Kwietniewski
15:10 Podstawowe i kluczowe elementy by zrozumieć Periodyzację Taktyczną. Tworzenie ćwiczeń, jednostek treningowych według Periodyzacji Taktycznej - Goncalo Feio
17:10 Zakończenie konferencji

Koszt uczestnictwa 50 zł (płatny na miejscu podczas rejestracji uczestników)
Po rejestracji w portalu pzpn24.pzpn.pl należy wysłać potwierdzenie uczestnictwa (z podaniem Imienia i Nazwiska) na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy
Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej
Coach LAB Laboratorium Trenera


Podziel się tą informacją ze znajomymi: