W najbliższy weekend (23-24 luty) w Krośnie rozegrany zostanie turniej piłkarski "ORLEN Beniaminek Krosno Cup", w którym udział weźmie 18 drużyn z Polski, Słowacji, Ukrainy i Węgier. W "PROFBUD Arenie" będzie można zobaczyć aż 81 futbolowych pojedynków w wykonaniu chłopców z kategorii wiekowej U-11 (rocznik 2008 i młodsi).
W roli gospodarza wystąpi drużyna Beniaminka PROFBUD Krosno, a wśród uczestników są renomowane polskie akademie i dobrze szkolące młodzież szkółki piłkarskie, m.in. Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze, Akademia Piłkarska Reissa z Poznania, FASE Szczecin. Turniej będzie miał charakter międzynarodowy, w piłkarskich zmaganiach udział wezmą także drużyny ze słowackiego Bardejova i Michalovec, ukraiński zespół z Kijowa oraz węgierska Kisvarda.Zapraszamy sympatyków młodzieżowej piłki nożnej do "PROFBUD Areny", ul. Bohaterów Westerplatte 20 - wstęp wolny. Początek turnieju w sobotę o godzinie 10:00, a zakończenie w niedzielę około godziny 16:00. Szczegóły na załączonych grafikach oraz na Facebooku:Facebook Orlen Beniaminek Krosno Cup: https://www.facebook.com/ORLENBeniaminekKrosnoCup/
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/387402271822725/

Kontakt do organizatora:
Paweł Tomkiewicz
tel. 785 32 541, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Podziel się tą informacją ze znajomymi: