Za nami trzeci sezon zmagań w Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie. Ostatnimi niewiadomymi w wiosennych propozycjach były rozstrzygnięcia w Lidze 35+. Mistrza poznaliśmy już tydzień wcześniej, ale ciągle pozostawała nierozstrzygnięta walka o podium i niższe lokaty. Zapraszamy do krótkiego podsumowania piątkowej rywalizacji z udziałem popularnych oldbojów.
Mistrz Vivaldi Oldboys powiększył swój punktowy dorobek o cztery oczka.
Zwycięstwo 5-4 nad Travel-Line Eba RLS było o tyle istotne, że pozbawiło zespół z Iwonicza zdobycia drugiej lokaty. Końcowy remis 6-6 z BUD-MACHER spowodował, że licznik punktowy mistrza zatrzymał się na liczbie 37.

Drugim zespołem Vivaldi Krosball 35+ została drużyna Guzikówki Starej Gwardii. Ekipa Mariusz Sabatowskiego wygrała z Zamczyskiem Oldboys Odrzykoń 7-2 i pokonała Salmar 6-3. Zawodnicy z dzielnicy Krosna coraz lepiej czują się na Profbud Arenie i być może już za rok pokuszą się o zwycięstwo w lidze.

Zespół Travel-Line Eba RLS zatrzymał się na trzeciej lokacie. Po porażce z mistrzem ulegli 1-4 PKLF DN-ECO Krosno, ale przed tym spotkaniem byli pewni zdobycia najniższego stopnia na podium.

Drużyna Bogusława Niemczyka przed wygraną z ekipą z Iwonicza pokonała 7-2 BUD-MACHER. Sześć punktów w dwóch meczach dało PKLF DN-ECO Krosno czwartą pozycję.

Gracze z Łęk Dukielskich zdobyli jeden punkt, a otwarte spotkanie z Vivaldi Oldboys mogło się podobać. Bramka dająca remis padła niemal w ostatnich sekundach, kiedy to Łukasz Śliwiński sprytnym strzałem zaskoczył dobrze dysponowanego Piotra Hajduka.

Salmar pierwsze punkty otrzymał bez gry. Zespół Karpaty Oldboys nie stawił się na swoje dwa mecze i tym samym podarował zwycięstwa ekipie z Wiśniowej i Odrzykonia.Vivaldi Krosball Liga 35+ w liczbach po dziewiątej serii gier:
W 56 meczach padło 469 goli, co dało nam średnią 8,38 bramki na jedno ligowe spotkanie.

Królem strzelców rozgrywek firmowych został Łukasz Śliwiński (BUD-MACHER), zdobywca 41 bramek.

My zapraszamy na oficjalną Galę podsumowującą wiosenne zmagania Vivaldi Krosball Ligi Firm i Ligi 35+, która odbędzie się w piątek 26 kwietnia w Strefie Sportu i Relaksu Eurogym.
Rozpoczęcie części oficjalnej od godziny 19:00.Fot. Mateusz Świerk
Podziel się tą informacją ze znajomymi: