Zakończył się cykl jesiennych jednodniowych turniejów Profbud Arena Cup organizowanych przez Beniaminek Krosno. Podczas 6 turniejów zagrało w sumie 104 drużyny. Cykl rozpoczął się 16 listopada turniejem dla 8 latków, a ostatni szósty turniej zakończyliśmy 1 grudnia rozgrywkami dla 13 latków.
W sumie rozegrano 365 meczów, w których zagrało łącznie 938 dzieciaków. Proszę sobie wyobrazić radość kiedy piłka wpadała do siatki, a miało to miejsce aż 1944 razy bo tyle strzelono goli podczas 6 turniejów jesiennych Profbud Arena Cup. Zagrały z nami drużyny lokalne z okolic Krosna, z całego województwa Podkarpackiego, ale także z Lubelszczyzny czy Małopolski. Mało tego, na Profbud Arena zameldowały się także drużyny ze Słowacji jak Partizan Bardejov, Slavoj Trebisov czy CFT MFK Vranov, ale także Ukrainy jak zespół Proffiball Chmielnicky czy FS KMS Truskavets co uczyniło cały turniej międzynarodowy.
Okazja do szlifowania formy była ogromna ponieważ łączny czas trwania wszystkich meczów to 4845 minut czyli prawie 80 godzin gry w świetnych warunkach Profbud Areny.Podczas turnieju toczono bardzo wyrównane piłkarskie pojedynki. W przerwie pomiędzy fazą grupową a finałową Animatorzy z Policealnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie dbali o to by zawodnicy dobrze się bawili i byli dobrze rozgrzani przed finałowymi starciami. O poczęstunek podczas turnieju również zawodnicy nie musieli się martwić gdyż zadbali o to właściciele Piekarni Kiełtyka, wody Jurajskiej a także supermarketu Kaufland w Krośnie. Każda z drużyn została nagrodzona dyplomem, upominkiem rzeczowym a także kuponami rabatowymi dla zawodników i trenerów od sklepu sportowego Sportsale. Dodatkowo trzy najlepsze zespoły każdego z turniejów otrzymały medale i puchary, które ufundował Partner Beniaminka Firma Decor.
Dla zespołów podczas wręczania nagród była także przewidziana niespodzianka od Partnera Technicznego Akademii Piłkarskiej Beniaminek Profbud - firmy Cutline. Wszyscy zawodnicy z jednej z drużyn do której uśmiechnęło się szczęście otrzymali bidony. Również firma Cutline dbając o pozytywną atmosferę podczas turnieju nagradzała najsympatyczniejszą drużynę w każdym roczniku voucherem o wartości 500 zł do wykorzystania w swoim sklepie.Turniej był rozgrywany pod Patronatem Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie. Przedstawiciele OZPN wręczali nagrody zawodnikom podobnie jak przedstawiciele Podkarpackiego Domu Ubezpieczeń, firmy Sportsale czy Falafel Kebab, w których to lokalach w weekendy trwania turniejów można było liczyć na promocje. Patronatem medialnym był popularny facebookowy portal Na Spalonym, który bacznie informuje o rozgrywkach toczonych w okręgu krośnieńskim.
Relacje oraz galerie zdjęć z wszystkich sześciu turniejów Profbud Arena Cup edycji jesiennej autorstwa Animatorów z Policealnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie są dostępne na facebooku Beniaminek Profbud Krosno oraz Profbud Arena, na które serdecznie zapraszamy.
Akademia Beniaminek Profbud dziękuje za wsparcie także pozostałym Partnerom turniejów Profbud Arena Cup, a były to firmy: Orlen, Eko Piana, Restauracja Elwit, Gran Pik Liwocz, Deli, Fulsport.Już niedługo ruszają zapisy do edycji zimowej turnieju Profbud Arena Cup. Zapraszamy już teraz wszystkie drużyny lokalne zrzeszone w OZPN Krosno i nie tylko do udziału w turniejach. Kontakt organizator turnieju Łukasz Porcek: tel: 696 768 888 bądź mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zapraszamy także wszystkie zainteresowane firmy do współpracy, możliwość reklamy na okres trwania turniejów, czy większej współpracy w Klubie Biznesu Beniaminka. Kontakt Klub Biznesu Tomasz Wacek: tel: 602 724 767 bądź mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Podziel się tą informacją ze znajomymi: