Przypominamy, że wciąż istnieje możliwość wysyłania zgłoszeń na bramkę roku 2019. Wybieramy bramkę roku 2019 zdobytą podczas rozgrywek seniorskich w meczach prowadzonych przez OZPN Krosno i PZPN Rzeszów.
W plebiscycie na „Bramkę roku 2019” udział może wziąć każdy sympatyk piłki nożnej. Gorąco zachęcamy do wysyłania nagrań. Jeśli uważasz, że bramka, którą udało Ci się nagrać zasługuje na miano najładniejszej bramki roku, wyślij zapis filmu (do 30 sekund) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekaż nagranie na płycie CD/DVD czy pamięci USB do biura OZPN w Krośnie do dnia 15 grudnia 2019 roku. W zabawie mogą brać udział bramki zdobyte w całym roku kalendarzowym 2019 (runda wiosenna i jesienna) ale tylko podczas rozgrywek prowadzonych przez nasz Związek (od klasy okręgowej do B klasy). Zapis video może zgłosić każdy kibic, działacz czy sędzia. Każdy może wysłać dowolną liczbę zgłoszeń. Do zapisu video konieczne jest podanie daty, strzelca, drużyny dla której została zdobyta oraz drużyny która ją straciła. Przykładowy opis powinien wyglądać następująco:

data: 15.08.2019
mecz pomiędzy: drużyna A - drużyna B
strzelec z drużyny: A - Jan Kowalski
zgłaszający: Jan Nowak / kibic, działacz drużyny A/B, sędzia

Ze wszystkich przekazanych nagrań wybierzemy 10 najładniejszych goli (TOP10) - nominowanych do wygranej, a z nich wyłonimy tę najpiękniejszą bramkę. Kapituła OZPN wybierze bramkę roku i ogłosi wyniki w styczniu 2020, podczas II Gali Piłki Nożnej OZPN w Krośnie.

Dla zgłaszającego oraz strzelca bramki roku 2019 OZPN w Krośnie przygotuje drobny upominek.
Podziel się tą informacją ze znajomymi: