Kolegium Sędziów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie opublikowało materiał szkoleniowy z zakresu Przemocy w Piłce Nożnej - czyli: zjawisko agresji wobec sędziów w niższych klasach rozgrywkowych. Prezentacja do pobrania na profilu facebookowym "Kolegium Sędziów Krosno - www.kskrosno.pl" oraz w linkach poniżej.
Przemoc w Piłce Nożnej: zjawisko agresji wobec sędziów w niższych klasach rozgrywkowych

Pierwsze sędziowskie newsy zawsze na otwartym publicznym i dostępnym dla wszystkich sympatyków piłki nożnej profilu facebookowym Kolegium Sędziów Krosno dostępnym www.facebook.com/KolegiumSedziowKrosno - tutaj

Wystartował oficjalny serwis facebookowy Kolegium Sędziów Krosno i strony internetowej kskrosno.pl - będziemy tutaj publikować wszystko co dotyczy sędziów z terenu grup szkoleniowych Brzozów, Jasło, Krosno, Sanok.
Znajdziesz tu aktualną obsadę sędziowską, aktualności i wydarzenia z życia sędziów, obejrzysz relacje i zdjęcia. Dowiesz się o szkoleniach.
Drogi kibicu, być może dostrzeżesz po części jak to jest "po drugiej stronie".

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZWIĄZANYCH Z LOKALNĄ PIŁKĄ DO POLUBIENIA, UDOSTĘPNIANIA I KOMENTOWANIA postów w sposób kulturalny, a w razie pytań, zapraszamy do kontaktu.
Podziel się tą informacją ze znajomymi: