W dniu 11 czerwca 2020 roku sędziowie z Krosna w osobach Artur Szelc, Albin Kijowski, Dawid Klamut, Paweł Pitak, Rafał Kężałek, Marcin Samborowski i Grzegorz Gądela (to już troszke weterani, bo ich staż sędziowski jest w przedziale od 12 do 30 lat i każdy z nich ma już ponad 1000 oficjalnych meczów na koncie) wzięli udział w 40-tym etapie charytatywnego wybiegu na Górę Cergową po respirator dla szpitala w Jaśle.
Akcja organizowana przez znaną niemal na całym świecie biegaczkę Izabelę Zatorską Pleskacz cieszy się dużym odzewem wśród biegaczy i nie tylko. Nasi arbitrzy wpadli na to podczas oglądania meczu esktraklasy w TV. O tym, że nie łatwo będzie tam wbiec przekonali się już na początku, patrząc jakie warunki pogodowe ich spotkały. Pogoda w iście angielskim stylu, mokro, deszczowo, błoto, ślisko i pod górę. Udało im się zebrać conieco grosza i kwota została przekazana na szczytny cel! Takie akcje lubimy i popieramy. Brawo "gwizdacze"!
Nasi arbitrzy zapowiadają, że to nie ostatnia akcja w ich wykonaniu i należy spodziewać się niebawem kolejnych - trzymamy za słowo.

Fajne filmiki nagrane podczas akcji można obejrzeć na stronie sędziowskiej - www.kskrosno.pl

Podziel się tą informacją ze znajomymi: