W sobotę rusza pierwsza kolejka klasy okręgowej. Kolegium Sędziów opublikowało obsadę, można ją znaleźć przez profil facebookowy Kolegium Sędziów Krosno - www.kskrosno.pl. Polub go aby być na bieżąco. W pierwszej kolejce mecze sędziować będą m.in.:

Piotr Prajnsar w meczu ULKS "Grabowianka" Grabówka z LUKS Wisłok Sieniawa, Marcin Szczur w pojedynku LKS Cosmos Nowotaniec z MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, Piotr Farion w LKS Przełom Besko official z Brzozovia MOSiR Brzozów, Dariusz Domaradzki w Start Rymanów z LKS Orzeł Faliszówka, Paweł Pitak w Beskid Posada Górna z LKS Tempo Nienaszów, Wojtek Kolbusz w ZKS Nafta - Splast Jedlicze z OKS Markiewicza Krosno, Rafał Komański w Szarotka Uherce z GKS Zamczysko Odrzykoń, Marcin Smoleń w LKS Skołyszyn z Iskra Przysietnica, w meczu MKS Ostoja Kołaczyce z K.S. Kotwica Korczyna wystąpią sędziowie z Kolegium Sędziów Piłki Nożnej w Dębicy, Mariusz Grela w LKS Czeluśnica z Przełęcz Dukla, a Kuba Kozner pojedzie rozstrzygać mecz dębickiej klasy okręgowej pomiędzy Płomień Zagorzyce z Kamieniarz Golemki. Sędziom życzymy powodzenia i samych trafnych decyzji. Przypominamy, że obsada z różnych przyczyn i okoliczności, może się jeszcze zmienić, zawsze aktualna wersja na www.kskrosno.pl

Kolegium Sędziów opublikowało obsadę, można ją znaleźć przez profil facebookowy Kolegium Sędziów Krosno - www.kskrosno.pl. Polub go aby być na bieżąco.

Podziel się tą informacją ze znajomymi: