Szanowni Państwo, odpowiadając na zapotrzebowanie klubów uprzejmie informuję, że Podkarpacki Związek Piłki Nożnej rozpoczyna nabór na kurs STEWARDINGU, którego organizacja planowana jest w styczniu 2021 roku.
Jednocześnie informuję, że od kolejnych sezonów kluby uczestniczące w III i IV lidze będą miały obowiązek posiadania służb porządkowych posiadających stosowny certyfikat ukończenia kursy STEWARDINGU. Jest to spowodowane profesjonalnym podejściem i przeszkolenie osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Certyfikat obowiązuje na rozgrywkach do Ekstraklasy włącznie.

Kursy odbędą się w ciągu dwóch dni.


Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia mailowe na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wypełniając formularz znajdujący się w załączeniu.

Koszt takiego kursu to ok. 200 złotych od osoby i obejmuje wynajęcie sal wykładowych, wynajęcie stadionu, opłacenie wykładowców, serwis kawowy oraz ciepły posiłek. Po zakończeniu kursu każdy uczestnik otrzyma stosowne zaświadczenie.

Zapisy trwają do 30 listopada 2020r.

Jednocześnie Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, że w przypadku małej ilości uczestników szkolenia kurs się nie odbędzie.

Szczegółowe informacje dotyczące danych kursów zostaną przesłane zainteresowanym osobom.


Zgłoszenie
Kurs Kierownika Bezpieczeństwa
Kurs Stewardingu
Podziel się tą informacją ze znajomymi: