W sobotę 1 maja na obiektach "Wiki" w Sanoku odbędzie się Turniejów kadr Okręgów i Podokręgów o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Rywalizować będą chłopcy do lat 12. Zapraszamy gorąco wszystkich do śledzenia relacji na żywo.
- W poprzednich latach te turnieje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony środowiska piłkarskiego, spełniały nie tylko rolę selekcji zawodników do poszczególnych kadr wojewódzkich, ale przede wszystkim propagowały zdrowy styl życia, integrowały uczestników, a także budowały pozytywny wizerunek naszego Związku - informuje trener koordynator Podkarpackiego ZPN Henryk Rożek, dodając jednocześnie, że w minionym roku, z powodu sytuacji epidemiologicznej należało zawiesić rywalizację – Doskonale wiemy, w jakiej sytuacji znajdowaliśmy się rok temu o podobnej porze. Sport zszedł na dalszy plan. Cieszymy się jednak, że teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by turnieje rozegrać na przełomie maja i czerwca.

Turniej w Sanoku, którego gospodarzem jest OZPN Krosno rozpoczyna rywalizację kadr Okręgów i Podokręgów. Kolejne zmagania odbędą się w połowie maja w Dębicy, a w szranki staną drużyny dziewcząt do lat 14, a następnie w Stalowej Woli rywalizować będą chłopcy z rocznika 2011. Już w czerwcu, w turnieju organizowanym przez Podokręg Rzeszów zmierzą się dziewczęta do lat 12, a całość zmagań zakończy rywalizacja chłopców do lat 11 w Jarosławiu.

Początek sobotniego turnieju o godz. 10:00, a harmonogram prezentujemy poniżej:

10:00
OZPN Krosno - OZPN Jarosław
Podokręg Rzeszów - Podokręg Stalowa Wola

10:30 Podokręg Rzeszów - OZPN Jarosław
Podokręg Dębica - OZPN Krosno naturalne

11:00
Podokręg Stalowa Wola - Podokręg Dębica

12:00
Podokręg Stalowa Wola - OZPN Krosno
OZPN Jarosław - Podokręg Dębica

12:30
OZPN Jarosław - Podokręg Stalowa Wola
Podokręg Dębica - Podokręg Rzeszów

13:00
Podokręg Rzeszów - OZPN Krosno

13:45
Uroczyste zakończenie turnieju

Każdy turniej będzie transmitowany na kanale YouTube Podkarpackiego ZPN.

© Turniej o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN - terazKrosno.pl
Źródło: https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/12393-turniej-o-puchar-prezesa-podkarpackiego-zpn?fbclid=IwAR2hMmzLPDTEk70wSI0C1RV40mX1XE-fC3XCiA0cu2dv06puKIKPN0Lzo7g
Podziel się tą informacją ze znajomymi: