Wydział Szkolenia Podkarpackiego ZPN, organizuje dla klubów sportowych konferencję dotyczącą certyfikacji szkółek i akademii piłkarskich na terenie Podkarpacia. Konferencja skierowana jest do klubów sportowych posiadających aktualnie certyfikat oraz wszystkich, którzy chcą dołączyć do projektu, ale z różnych powodów tego nie zrobili, bądź zrezygnowali z uczestniczenia w nim. Prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa do siedziby Podkarpackiego ZPN.
Konferencja odbędzie się 15.01.2022 w Rzeszowie (dokładny adres podamy po uzyskaniu informacji o ilości zainteresowanych klubów tą konferencją). Zwracamy się z prośbą o przesłanie zgłoszeń na kursokonferencję podając imię, nazwisko, e-maila oraz nazwę klubu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jednocześnie prosimy o przesłanie ewentualnych pytań dotyczących obszarów finansowych ze względu na odpowiednie przygotowanie merytorycznej odpowiedzi.Podziel się tą informacją ze znajomymi: