Rusza dystrybucja bezpłatnych zaproszeń na mecze reprezentacji Polski do lat 19 kobiet, które odbędą się w dniach 5, 8, 11 kwietnia na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej, w ramach eliminacji Mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej. Zaproszenia można nabyć drogą elektroniczną, wkrótce trafią one też do punktów, w których można będzie je odebrać osobiście.
W turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy weźmie udział cztery państwa: Polska, Szwajcaria, Czechy i Serbia. Pięć z sześciu spotkań tego turnieju odbędzie się w Stalowej Woli, natomiast ostatniego dnia mecz Szwajcaria – Czechy zostanie rozegrany w Boguchwale. Wstęp na mecze turnieju kwalifikacyjnego Mistrzostw Europy jest bezpłatny, ale aby dostać się na stadion konieczne jest posiadanie takiego bezpłatnego zaproszenia. Wejściówki można nabyć drogą elektroniczną, przez e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., gdzie trzeba podać liczbę zamawianych bezpłatnych biletów lub odebrać osobiście w jednym z punktów odbioru od 23 marca (czwartek).

Bilety można odbierać w siedzibie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie, ul. Okulickiego 18, a także delegaturach naszego Związku w Stalowej Woli, Dębicy, Jarosławiu i Krośnie oraz na stadionie Piłkarskiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Niewykorzystane wejściówki trafią do kas biletowych stadionów w Stalowej Woli oraz Boguchwale, gdzie będzie można je odebrać bezpłatnie w dniu meczowym. Zapraszamy grupy zorganizowane, szkoły i akademie do uczestnictwa w meczach reprezentacji Polski w województwie podkarpackim.
Pytania dotyczące dystrybucji zaproszeń prosimy kierować na adres
mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Harmonogram meczów w ramach kwalifikacji Mistrzostw Europy kobiet do lat 19.
Program turnieju kwalifikacyjnego:
5 kwietnia (środa) – w Stalowej Woli
Polska – Szwajcaria, godz. 12:00
Serbia – Czechy, godz. 18:00
8 kwietnia (sobota) – w Stalowej Woli
Polska – Czechy, godz. 12:00
Serbia – Szwajcaria, godz. 18:00
11 kwietnia (wtorek) – w Stalowej Woli
Polska – Serbia, godz. 12:00
11 kwietnia (wtorek) – w Boguchwale
Szwajcaria – Czechy, godz. 12:00
Podziel się tą informacją ze znajomymi: