Start sezonu tradycyjnie w listopadzie, a zakończenie rozgrywek zaplanowano na luty przyszłego roku. Zwycięzca rozgrywek zagra w barażu o awans do 2 ligi makroregionalnej z mistrzem województwa lubelskiego.
Od czego rozpocząć, by rywalizować w 3 lidze podkarpackiej ?
- Zgłoszenie drużyny do rozgrywek (do 30 sierpnia). Wystarczy przesłać e-mail z nazwą drużyny (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), osobą kontaktową oraz numerem telefonu do kontaktu.
Przed startem sezonu należy będzie wpłacić zaliczkę na poczet opłat sędziowskich (1500 zł - 1 część). Nie pobieramy opłat wpisowego ani za rejestracje zawodników do rozgrywek.
- Zweryfikować halę meczową (koszt 150 złotych na 3 lata). Drużyny rozgrywać będą mecze przed własną publicznością (wymagana jest hala o wymiarach boiska 40 x 20 lub zbliżona). W razie wątpliwości czy hala spełnia wymogi wystarczy skontaktować się z Wydziałem Futsalu.
- Posiadać klub sportowy należący do Podkarpacki Związek Piłki Nożnej lub grać na licencji innego klubu piłkarskiego pod własną nazwą marketingową.

System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zespołów. Maksymalnie w lidze może zagrać 8 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń).

Planujemy jednak, że w tym sezonie zagra ok. 6 drużyn (w takim wypadku do rozegrania będzie, 5 meczów domowych i 5 wyjazdowych).
Jeżeli rozważasz grę w lidze, poinformuj nas o tym. Pomożemy w formalnościach.

Kontakt:
W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt z Przewodniczącym Wydziału Futsalu Łukasz Krawczyk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 600 418 812


Podziel się tą informacją ze znajomymi: