Serdecznie zapraszamy na Piknik Piłkarski z drużyną dziewcząt, który odbędzie się w dniu 4 czerwca (wtorek) w godzinach 10:00 - 14:00 na obiektach ROSiR Rzeszów i CWKS Resovii Rzeszów przy ul. Wyspiańskiego 22 w Rzeszowie.

Do udziału w Pikniku zapraszamy przede wszystkim: dziewczynki w wieku 7-14 lat, które dotychczas nie grały w piłkę nożną w klubach czy szkółkach oraz rodziców, nauczycieli i bliskich, którym chcemy przekazać informację o możliwościach zaangażowania ich dzieci w piłkę nożną oraz wskazać, gdzie ich pociechy mogą trenować piłkę nożną pod okiem profesjonalistów.
Uczestnicy Pikniku będą mogli bezpłatnie brać udział we wszystkich grach i zabawach, które znajdować się będą na terenie, na którym organizowany będzie piknik, będą mogły wygrać nagrody i gadżety od PZPN, m.in. piłki, plakaty, bidony. W specjalnie stworzonych strefach trenerzy piłki nożnej przedstawiać będą zasady piłki nożnej oraz organizować będą dla uczestników konkursy związane z umiejętnościami i wiedzą na temat piłki nożnej.

Wydarzenie będzie mieć odpowiednią oprawę muzyczną z profesjonalnym DJ-em i prezenterem, będą animatorzy zabaw dla najmłodszych oraz fotobudka i wiele innych.

Wspólnie z Piknikiem na stadionie Resovii odbywać się będzie Turniej Podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o Puchar Grzegorza Laty i Jana Domarskiego dla dziewcząt do lat 13. Jest to element cyklu zawodów organizowanych z okazji 50-lecia zdobycia przez reprezentację Polski medalu mistrzostw świata oraz tytułu Króla Strzelców przez Grzegorza Latę na Mundialu w 1974 roku. Taki turniej, w którym uczestniczyć będą najlepsze młode piłkarki z województwa podkarpackiego, to znakomite uzupełnienie tego wyjątkowego wydarzenia.

Poniżej znajduje się link do większej ilości informacji.

https://podkarpackizpn.pl/2024/05/21/wielki-piknik-pilkarski-z-druzyna-dziewczyn-w-rzeszowie-4-czerwca-zapraszamy/

Podziel się tą informacją ze znajomymi: