W sobotę 10 stycznia w hali widowiskowo - sportowej MOSiR Krosno, obył się Jubileuszowy już XXV Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2002 o Puchar Prezesa OZPN Krosno.
W turnieju udział wzięło 7 drużyn w tym reprezentacja zaprzyjaźnionego ObFZ Preszów (Słowacja). Współpraca z OZPN Krosno z ObFZ Preszów trwa już 13 lat i w ramach tej współpracy reprezentacje zaprzyjaźnionych związków uczestniczą w turniejach halowych (najbliższy 1 marca w Preszowie), w okolicznościowych turniejach letnich, dokonuje się wymiany doświadczeń w działalności statutowych komórek organizacyjnych związków jak również wymiany sędziów na mecze piłkarskie.

Wraz z reprezentacją z Preszowa na turniej przybyła oficjalna delegacja władz ObFZ w składzie: Peter Mriglot - Prezes, Pavlo Suhaj - wiceprezes, Milan Sedina, Peter Barna - członkowie zarządu ObFZ, Martin Klowanic - sekretarz ObFZ, Józef Kakaszczik przewodniczący Kolegium Sędziów. W trakcie turnieju zostały przeprowadzone rozmowy na temat dalszej współpracy. Obie strony potwierdziły chęć dalszej współpracy.

Organizator turnieju serdecznie i gorąco dziękuje osobom które pomogły przy organizacji turnieju. Serdecznie i gorąco dziękuje sędziom; Sławomir Kielar, Jacek Dziekan, Grzegorz Węgrzynowski, dyrekcji i obsłudze hali MOSiR Krosno.
Podziel się tą informacją ze znajomymi: