UKS, Szkoły tylko do 21 lutego trwają zapisy do XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - największego turnieju w Polsce dla dziewcząt i chłopców do lat 10 i 12. W tym roku Turniej odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: U-10 i U-12. Zachęcamy do jak najpilniejszego zapisania drużyn. Rozgrywki przeznaczone są dla szkół podstawowych oraz uczniowskich klubów sportowych. Drużyny mogą zgłaszać nauczyciele oraz trenerzy za pomocą formularza dostępnego na oficjalnej stronie Turnieju:


http://zpodworkanastadion.pl/formularz-zgloszeniowy

Za udział każdej drużyny w Turnieju trener otrzyma koszulkę piłkarską firmy NIKE. Na każdym etapie rozgrywek na dzieci oraz trenerów czekają piłkarskie atrakcje. Na zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych U-10 i U-12 czeka wyjątkowy Puchar Tymbarku oraz pełen atrakcji wyjazd do Hamburga na mecz Niemcy – Polska. Finał ogólnopolski zostanie rozegrany w maju na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Szczegółowe informacje na temat rozgrywek oraz regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.zpodworkanastadion.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi: